Keller Williams Exclusive Properties - Fred Konigsbach-CAL DRE 01817968
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 206 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  1 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  5460 White Oak Avenue #G338, Encino, CA 91316
  Listing Courtesy Of: Omer Savir, Broker, Owen Savir
  I ri - 416 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  39307 Nicole Drive, Palmdale, CA 93551
  Listing Courtesy Of: Aron Kwong, Broker, (909) 524-2063, Aron Kwong
  I ri - 365 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4522 W Ave L 6, Quartz Hill, CA 93536
  Listing Courtesy Of: RBS Realty, (818) 441-4314, Maria Acuna
  I ri - 752 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4604 Paseo Hermoso, Palmdale, CA 93551
  Listing Courtesy Of: Above & Beyond Real Estate, Inc., (818) 538-9823, Maksymilian Stachowski
  I ri - 1 612 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (6d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  125 Lakeview Drive, Palmdale, CA 93551
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Troth, REALTORS, (661) 810-3145, Christie M Limpus
  I ri - 743 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  50235 W 259th Street, Lancaster, CA 93536
  Listing Courtesy Of: Re/Max Gateway, (661) 713-1036, Joshua Sinatra
  I ri - 1 182 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  12401 Filmore Road #807, Sylmar, CA 91342
  Listing Courtesy Of: Keller Williams-VIP Properties, (661) 350-1006, Chuck Simons
  I ri - 57 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6047 W Avenue K4, Lancaster, CA 93536
  Listing Courtesy Of: NextHome Real Estate Rockstars, (661) 312-2536, Andres Ramos
  I ri - 530 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (5d)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  25727 Tournament Road, Santa Clarita, CA 91355
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty A.V., Norita Kroll-Ramos
  I ri - 527 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (5d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  22100 Burbank Boulevard #138d, Woodland Hills, CA 91367
  Listing Courtesy Of: JohnHart Real Estate, (818) 929-4557, Diego Escobar
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Fred Konigsbach-CAL DRE 01817968
  Numri i licencës: 01817968
  Our Choice Home

  Celular
  Zyrë
  Your Choice Realtor
  bmmvf66m6q87m5r455h0
  Keller Williams Exclusive Properties
  2655 First St. #150 Simi Valley, CA 93065
  Zyrë

  Fred Konigsbach-CAL DRE 01817968
  Realtor 01817968
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.